Spúšťame e-learningový portál!

Náš nový e-learningový porátl e-learning.apuen.sk/ spúšťame, aby sme Vám mohli prinášať vždy nové a aktuálne témy z oblasti verejného obstarávania. Informácie tak môžete prijímať rýchlo a pohodlne z vašej kancelárie alebo domu.

Zdieľame spoločne vedomosti a skúsenosti

Postupne na portál budeme pridávať témy, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v aktuálnych legislatívnych zmenách. Taktiež sa budeme venovať témam, ktoré budú mať pre vašu každodennú prácu veľkú pridanú hodnotu a pomôžu Vám robiť ju rýchlo, kvalitne a v súlade s najnovšími trendami.

Čo na portáli nájdete

Na portáli sa môžete tešiť na:

  • Video prednášky
  • On-line diskusiu ku každej téme s lektorom a účastníkmi
  • Cvičenia

Ako portál funguje?

Registrácia na náš portál e-learning.apuen.sk je pre každého bezplatná. Vykonať ju môžete na stránke portálu alebo kliknutím na tento odkaz: REGISTRÁCIA.

V rámci bezplatnej registrácie máte prístup k on-line verzii zákona o verejnom obstarávaní spolu s komentármi a diskusiou k paragrafom. Navyše každý účastník môže do diskusie prispievať otázkami a odpoveďami.

Jednotlivé kurzy si potom môžete vyberať a objednať z Katalógu kurzov. Po objednaní Vám kurz sprístupníme do 24 hodín. Dĺžka trvania prístupu do kurzu je 12 mesiacov. Znamená to, že sa kedykoľvek môžete ku kurzu vrátiť a zopakovať si ho (napr. aj po niekoľkých mesiacoch).

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nového portálu sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.