Vynovili sme náš vzdelávací portál!

Náš vzdelávací e-learningový portál teraz nájdete v novom dizajte na stránke www.vokurzy.sk. Rozhodli sme sa ho vynoviť, sprehľadniť, upraviť a poskytnúť Vám tak väčšie pohodlie pri jeho využívaní.

Do 30.9.2019 bude pre súčasných užívateľov, ktorí majú zakúpené kurzy fungovať aj pôvodný portál e-learning.apuen.sk. O svoje predplatené kurzy samozrejme neprídu a do konca augusta 2019 im zašleme nové prístupové údaje ku kurzom uverejneným na novej stránke www.vokurzy.sk.

Na našej novej stránke Vás čaká množstvo kvalitného obsahu, medzi ktorým nájdete videá a infografiky. Stránka je členená na Bezplatný obsah (bezplatné videá a infografiky) a Prémiový obsah, v ktorom nájdete videokurzy za veľmi priaznivé ceny. Nechýba ani absolútne najobľúbenejší videokurz Ako vyplniť a skontrolovať JED, ktorý dosiahol už viac ako 2000 pozretí.

Novinkou v ponuke Prémiového obsahu sú podrobne spracované Revízne postupy určené pre verejných obstarávateľov, obstarávateľov a dodávateľov.

Ďaľšou novinkou je audio záznam výborne hodnotenej panelovej diskusie z našej jarnej konferencie Verené obstarávanie 2019 Právo & Prax na tému Elektronizácia a otázky s ňou spojené. Diskusiu moderoval Jaroslav Lexa a spolu s hosťami sa bavili okrem iného aj o bezpečnosti elektronických nástrojov či autorizácií a identifikácií dodávateľov.

Naďalej sme ponechali v platnosti pravidlo, že každý zakúpený kurz máte k dispozícií až na 12 mesiacov. Môžete sa tak ku nemu kedykoľvek vrátiť a osviežiť si vedomosti.

Ďaľšie informácie k Prémiovému obsahu nájdete na stránke www.vokurzy.sk