Prichádza veľká novela nášho zákona - termíny školení

Veľká novela zákona o verejnom obstarávaní

Vláda SR schválila návrh novely, a tak nás od januára 2019 čaká najväčšia zmena nášho súčasného zákona. Veľká novela výrazne mení doposiaľ zaužívané postupy.
Vnímajte zmeny ktoré novela prináša.

Na našich školeniach si prehľadne vysvetlíme dôvod úpravy jednotlivých procesov i vzájomnú prepojenosť inštitútov zákona. Spoločne si prejdeme zmeny v procese pri jednotlivých postupoch. Kedy podľa akého ustanovenia pokračovať, vysvetľovať, vylučovať alebo vyhodnocovať. Aké lehoty a limity sa zmenili a ktoré ostali.

Dozviete sa všetko dôležité čo potrebujete vedieť na tvorbu plánu VO na rok 2019 a začínajúcu prípravu budúcich zákaziek. A možno zistíte, že niektoré tendre sa Vám oplatí vyhlásiť až po novom roku...

Na svoje si prídu aj dodávatelia, ktorí sa už teraz dozvedia ako sa pripraviť na veľkú zmenu.

Termíny školení:

Praktická aplikácia veľkej novely zákona o VO

Na tejto sérií školení si s pomocou našich procesných diagramov ukážeme nové zmeny. Väčšina zmien sa dotýka samotných procesov nákupu (výberu dodávateľa) a teda si povieme čo robiť, kedy to robiť a ako to robiť.

Názorne si prejdeme postup pri zákazke s nízkou hodnotou, podlimitné postupy a nadlimitnú verejnú súťaž. Neobídeme ani zmeny pri vystavovaní referencií a zmeny pri námietkach a kontrole.
Na školení sa dozviete všetko podstatné, čo potrebujete vedieť k vyhlasovaniu súťaží.

Termíny školení:

Individuálne školenia

Máte záujem o individuálne školenie k veľkej novele priamo u Vás v organizácií a presne podľa vašich potrieb? Kontaktuje nás na vzdelavanie@apuen.sk