Školenia k novele zákona o verejnom obstarávaní

NR SR schválila novelu zákona a tak nás od 1. apríla 2022 čaká doposiaľ asi najväčšia zmena dennej rutiny. Novela výrazne mení doposiaľ zaužívané postupy, prináša inovatívne prvky, dvíha limity a vyžaduje našu profesionalizáciu.

Na sérií školení k novele si prehľadne vysvetlíme nielen samotné zmeny, ale aj dôvody úprav jednotlivých zákonných ustanovení i vzájomnú vnútornú prepojenosť zákona. Spoločne si prejdeme všetky zmeny, ktoré po 1.apríli 2022 ovplyvnia Vašu prácu.

Kedy a podľa akého ustanovenia zákazky vyhlasovať, ktoré nástroje budeme používať, aké možnosti určenia PHZ budeme mať. Vysvetlíme si aj zmeny v dôvodoch vylučovania uchádzačov a potrebu konkrétnejších informácií o víťaznej ponuke. Námietky alebo výkon kontroly pre Vás po školení nebude procesným strašiakom.

Dozviete sa všetko dôležité čo potrebujete vedieť na tvorbu plánu VO na rok 2022 a začínajúcu prípravu budúcich zákaziek. Určite ste už počuli, že niektoré tendre sa Vám oplatí vyhlásiť až po novom roku.

Z dôvodu zhoršenej epidemiologickej situácie na väčšine Slovenska bude prezenčné školenie organizované iba v Bratislave. Pre všetkých, ktorí nemajú možnosť prísť do Bratislavy sme pripravili ešte 2 termíny on-line školení a úplnou novinkou je možnosť bezplatných osobných / dištančných individuálnych konzultácií k novele. Konzultácie sa budú konať 24.11. a určené sú pre všetkých účastníkov on-line školení ako variantné riešenie k prezenčnému školeniu :). Viac informácií nájdete v záložkek "Program" pri každom on-line školení.

Školení sa môžete zúčastniť v nasledovných termínoch:

11.11. - Bratislava (prezenčne) - špeciálne pre dodávateľov
16.11. - Bratislava (prezenčne)
19.11. - On-line
23.11. - On-line
24.11. - Individuálne konzultácie pre účastníkov on-line školení