Dostali sme ocenenie FSA MASTER

Autorom textu je naša ocenená skvelá kolegyňa Marcela Turčanová.

Na tohtoročnom eBF festivale nákupu (ktorý bol mimochodom energizujúci) mi Procurement Board svojim hlasovaním udelil cenu čestného nákupu – FSA award Master!

Cenu, ktorú som od začiatku mojej kariéry obdivovala a párkrát aj odovzdávala. Dostávali ju vždy ikony nákupu. Súkromného i verejného. Tento rok bol iný. Zmenili sa pravidla, upravil sa spôsob nominovania a aj hlasovania. Je väčšia konkurencia a omnoho viac hlasujúcich.  A ja som zrazu bola nominovaná a zrazu som bola Master!

Chcem týmto povedať ďakujem všetkým členom Boardu, ktorí sú pre mňa obrovskou inšpiráciou. V momente odovzdávania cien som to asi nepovedala, pretože som bola v šoku. Veľkom šoku. Nebyť šťuchnutia pod stolom od prísediaceho kolegu, asi zabudnem aj ísť na pódium…. Takže kolegovia VEĽKÉ ĎAKUJEM!

Niekoľko dní som premýšľala čím som si to zaslúžila. Svoju prácu robím ozaj rada, aj keď to mnohokrát nie je sranda. Ako každý z vás, obetujem jej veľa, pretože som po rodičoch cieľavedomá a huževnatá, no najmä preto, že chcem pomôcť. Verím, že každým projektom niekomu pomôžeme.

Práca s verejným sektorom je dar, pretože sa z úspechu tešíme dvakrát. Ak sa ovšem nezabudneme zastaviť, obhliadnuť a potešiť. Každý chce v obstarávaní istotu. Tá je však podľa mňa len jedna – niekto nám to bude robiť ťažké otázne je len kto to bude tentokrát. Či vecný gestor, ktorý buď nevie čo chce alebo veľmi presne vie čo chce a ideálne aj od koho to chce, alebo uchádzač ktorému sa nepáči čo chceme alebo kontrolór ktorému sa nepozdáva ako to robíme. Mnohokrát je to ubíjajúce a chce to veľkú dávku trpezlivosti a huževnatosti bojovať za projekt (mnohokrát aj vína a dlhých prechádzok). Aj preto som sa tento rok začala venovať aj psychickému zdraviu nákupcov. Moje streamy s dvoma úžasnými business koučkami ma neskutočne bavia a nabíjajú energiou.

Aj keď sa to nezdá, moja práca mi umožňuje chodiť po Slovensku s úsmevom. Pretože mňa napĺňa, druhým pomáha a s úsmevom je krok vždy ľahší!

EŠTE RAZ ĎAKUJEM KOLEGOVIA!

Konferencia verejné obstarávanie 2023
Právo & prax

Začíname o:
Dní
Hodín
Minút
Sekúnd