videokurzy

Inšpirujte sa, získavajte kvalitné informácie a vzdelávajte sa kdekoľvek a kedykoľvek vďaka naším videokurzom.

Na vedomostiach záleží. A preto sme pre Vás vytvorili obsah, ktorý skutočne stojí za to. Dávame sme si záležať, aby informácie, ktoré Vám sprostredkujeme ste mohli okamžite využiť v praxi.

používateľov
0 +
minút obsahu
0 +
pozretí videí
0 +

Chcete si objednať videokurz?

Po vyplnení objednávky Vám zašleme do 24 hodín unikátny kód, s ktorým získate prístup k objednanému kurzu.

 

 
 

Máte otázky ?

Zakúpiť kurz si môžete vyplnením objednávkového formuláru. Následne Vám bude do 24 hodín zaslaný unikátny prístupový kód a faktúra na úhradu. O sprístupnení kurzu Vás budeme informovať na e-mail, ktorý ste uviedli v objednávkovom formulári najneskôr do 24 hodín od jeho objednania.

Prístup do zakúpeného kurzu je na dobu 12 mesiacov. Znamená to, že sa kedykoľvek môžete ku kurzu vrátiť a zopakovať si ho (napr. aj po niekoľkých mesiacoch).

 

Nemusíte sa obávať. V prípade straty unikátneho prístupového kódu Vám ho opätovne prepošleme. Stačí nás len kontaktovať.

 

Kontaktujte nás emailom na vzdelavanie@apuen.sk, prípadne telefonicky na 0905 789 987

 

vyjednavanie

Vyjednávanie vo verejnom obstarávaní

Cieľom videokurzu je na konkrétnych príkladoch z praxe oboznámiť vás s hlavnými princípmi vyjednávania, predstaviť vám kľúčové techniky a poskytnúť praktické nástroje na prípravu a ...
cenove-dolozky

Cenové doložky v zmluvách vo verejnom obstarávaní

Cieľom videokurzu je zoznámiť nákupcov so základnými typmi cenových doložiek, ich výhodami a nevýhodami, so zladením doložiek s cieľmi a potrebami organizácie.
handshake

Konflikt záujmov nielen ako administratívny nedostatok

Vďaka zaujímavým judikátom Súdneho dvora EÚ, rozhodnutiam ÚVO a aj rozsudkom slovenských súdov spoznáte ako sa vysporiadať s konfliktom záujmov.
vyuzitie-jedu

Využitie JEDu a preukazovanie podmienok účasti tretími osobami

Zoznámte sa s tými najzaujímavejšími situáciami pri vyhodnocovaní podmienok účasti naviazaných na využívanie kapacít tretích osôb a JEDov.
mnp

Vyhodnocovanie mimoriadne nízkej ponuky

V tomto videokurze koncipovanom z analýzy rozhodovacej praxe UVO, sa dozviete rôzne spôsoby, akými môže komisia pristupovať k vyhodnoteniu prítomnosti mimoriadne nízkej ponuky.
JED

Ako vyplniť a skontrolovať JED

V tomto praktickom kurze pripravenom pre dodávateľov, verejných obstarávateľov a obstarávateľov sa naučíte ako vyplniť a skontrolovať Jednotný európsky dokument (JED).

Objednávkový formulár

Objednávkový formulár videokurzov

Registračné údaje používateľa videokurzu

Fakturačné údaje

Vyberte si z ponuky kurzov:

Konferencia verejné obstarávanie 2023
Právo & prax

Začíname o:
Dní
Hodín
Minút
Sekúnd