Novinky

Dôležité informácie na jednom mieste

Aktuálne informácie z verejného obstarávania. Novinky, školenia, konferencie, videokurzy.

Zmeny-limitov

Finančné limity platné od 1. augusta

Od 1. augusta novela zákona o verejnom obstarávaní mení okrem iného aj finančné limity zadávania zákaziek. Pri verejných obstarávateľoch dochádza k výrazným zmenám.
mikrofon-2
konferencia

Konferencia Verejné obstarávanie 2024 Právo & Prax

Program konferencie je rozdelený do piatich zaujímavých blokov. Nebudú chýbať ani témy týkajúce sa novely zákona o verejnom obstarávaní.
novela_2024_1
školenie

Školenie k novele zákona o verejnom obstarávaní

Dočkali sme sa! Dlho očakávaná novela zákona bola schválená Národnou radou Slovenskej republiky a čoskoro nadobudne účinnosť. Aké zmeny so sebou prináša sa dozviete na ...
profesionalizacia

Využívanie odborných garantov je dobrovoľné

Povinná profesionalizácia verejného obstarávania je definitívne minulosťou. Od 31.3.2024 je využívanie odborných garantov na vykonávanie činností vo verejnom obstarávaní dobrovoľné.
Novela_II

Ďalšia novela zákona o verejnom obstarávaní

Druhú tohtoročnú novelu zákona o verejnom obstarávaní pripravilo Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Jej cieľom je zrýchliť procesy a odbúrať byrokraciu.
Novela_2023

Novela zákona o verejnom obstarávaní

Prvá novela zákona o verejnom obstarávaní v roku 2024 prichádza so Zákonom o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície a pre výstavbu transeurópskej dopravnej siete.